Witam serdecznie chciałabym zamienić mieszkanie komunalne na większe 3 pokojowe. Mieszkanie jest w bloku na 2 piętrze. Tylko pomalowac odświeżyć i można się wprowadzić
Informacje kontaktowe
To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.