33-latek zatrzymany w Sulechowie za kradzież przyczepki samochodowej
33-letni mieszkaniec Sulechowa przyznał się do kradzieży przyczepki; wskazał miejsce jej ukrycia.
Kryminalni z Komisariatu Policji w Sulechowie ustalili tożsamość mężczyzny i doprowadzili do jego zatrzymania w związku z podejrzeniem kradzieży przyczepki samochodowej. Sprawca to 33-letni mieszkaniec gminy Sulechów, znany policji i wcześniej notowany za podobne czyny. Usłyszał już zarzuty.
Na dyżurnego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o kradzieży przyczepki od mieszkańca Kargowej, który wyjaśnił, że zdarzenie miało miejsce 14 czerwca. Wartość skradzionej rzeczy oszacowano na około 2000 zł.
Sprawą zajmowali się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy podjęli działania operacyjne mające na celu identyfikację sprawcy. Po analizie zgromadzonych informacji wywnioskowano, że za kradzież odpowiada 33-letni mieszkaniec gminy Sulechów.
Po kilku dniach od zdarzenia mężczyzna został namierzony i zatrzymany, ponieważ próbował ukryć się przed funkcjonariuszami.
Mężczyzna przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce, w którym ukrył przyczepkę. Okazało się, że znajduje się ona w kompleksie leśnym oddalonym o kilkanaście kilometrów od miejsca zdarzenia, dokąd ją po kradzieży przetransportował.
Źródło: policja.gov.pl